adresa ensun

Ensun s.r.o.
Morovno 5,
                 972 31 Ráztočno
                 Slovensko

Otváracie hodiny ensun

OTVÁRACIE HODINY
Pon-Pia: 7:00 -18:00
                 Sobota: 8:00 - 12:00
                 Nedeľa: Zatvorené

email ensun

EMAIL
info@ensun.sk


telefon ensun

KONTAKTUJTE NÁS
+421 902 897 383

 

DOPRAVA ZDARMA
pre objednávky nad 5 000€
 
UNIKÁTNE PRODUKTY
prémiová kvalita výrobkov
 
 

Kábel LGY 6mm2 750V Ż/O žlto-zelený vodič / lanko

AKCIA

Kábel LGY 6mm 750V Ż/O žlto-zelený vodič, je špičkovým riešením pre vaše elektroinštalácie. Tento flexibilný kábel, známy aj ako lanko, je navrhnutý pre prenos elektrickej energie s maximálnym napätím 750V, čo z neho robí ideálnu voľbu pre rôzne profesionálne aj domáce použitie. Žlto-zelený vodič je univerzálnym štandardom pre ochranné uzemnenie, zabezpečujúc maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť v každej elektroinštalácii. Vodič s prierezom 6mm je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú vynikajúcu vodivosť, dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Naše LGY káble sú ľahko ohybné a flexibilné, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu a inštaláciu aj v náročných podmienkach. Sú vhodné pre použitie v rozvádzačoch, priemyselných zariadeniach a rôznych elektrických systémoch, kde je vyžadovaná vysoká spoľahlivosť a bezpečnosť.

Výrobca: Ensun
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: lgy6zz
Dostupnosť: skladom
1.35 bez DPH
1.62 m
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kábel LGY 6mm² 750V Ż/O žlto-zelený vodič, je špičkovým riešením pre vaše elektroinštalácie. Tento flexibilný kábel, známy aj ako lanko, je navrhnutý pre prenos elektrickej energie s maximálnym napätím 750V, čo z neho robí ideálnu voľbu pre rôzne profesionálne aj domáce použitie.

Žlto-zelený vodič je univerzálnym štandardom pre ochranné uzemnenie, zabezpečujúc maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť v každej elektroinštalácii. Vodič s prierezom 6mm² je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú vynikajúcu vodivosť, dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu.

Naše LGY káble sú ľahko ohybné a flexibilné, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu a inštaláciu aj v náročných podmienkach. Sú vhodné pre použitie v rozvádzačoch, priemyselných zariadeniach a rôznych elektrických systémoch, kde je vyžadovaná vysoká spoľahlivosť a bezpečnosť.

 
Podstatné detaily
 
Počet a menovitý prierez vodičov (ks x mm2): 1 x 6
 
Najväčší menovitý priemer drôtu v prameni: 0,41 mm
 
Menovitá hrúbka izolácie: 1,0 mm
 
Približný vonkajší priemer drôtu: 8,1 mm
 
Menovité napätie: 450/750 V
 
Počet a menovitý prierez vodičov: 1 x 1,5 ÷ 150 mm2
 
Vodič: flexibilná viacvláknová meď, trieda 5, podľa PN-EN 60228:2007
 
Izolácia: Štandardné izolačné PVC

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom