BMS Pylontech Force H2 riadiaci modul

- 10%

BMS (Battery Management System) Pylontech Force H2 riadiaci modul je kľúčovou súčasťou batériového systému. Zabezpečuje monitorovanie stavu batérie vrátane kapacity, napätia a teploty. Okrem toho sa stará o rovnomerné vyvažovanie náboja medzi jednotlivými bunkami a chráni batériu pred prepäťím a prepadom napätia. Taktiež umožňuje komunikáciu a monitorovanie v rámci solárneho alebo energetického systému. Pylontech Force H2 riadiaci modul je kľúčovým prvkom, ktorý zabezpečuje spoľahlivý a efektívny chod batérie, a tak zvyšuje celkovú výkonnosť solárnej alebo energetického systému.

Výrobca: Pylontech
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: Force-H2-FSC500M(BMS)
Dostupnosť: na externom sklade: dodanie 1 týždeň
608.40 bez DPH
730.08 ks
Pôvodná cena 811.20, Zľava 10 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Pylontech Force H2 sa skladajú "na seba" a teda k týmto batériám nie je nutné kupovať úložný rack ani káble na prepojenie jednotlivých batérií. Minimálny počet batériových modulov je 2ks a maximálny počet batériových modulov je 4ks čím maximálna veľkosť kapacity batérie je až 14,21 kWh.

Batéria sa skladá z ovládacej jednotky BMS a príslušným počtom batériových modulov. Súčasťou jednotky BMS je aj podstava pre batériové moduly. Force H2 sú batérie založené na technológií LiFePO4 a disponujú vysokou životnosťou,  4000 cyklov. Sú kompatibilné aj s meničom GoodWe ET series.

Podstatné detaily

Rozmery: 450 x 300 x 190 mm

Váha: 35 kg

Krytie IP55

Pripojenie RS485/CAN

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom