adresa ensun

Ensun s.r.o.
Morovno 5,
                  972 31 Ráztočno
                  Slovensko

Otváracie hodiny ensun

OTVÁRACIE HODINY
Pon-Pia: 7:30 -15:30
                  Sobota: Zatvorené
                  Nedeľa: Zatvorené

email ensun

EMAIL
info@ensun.sk


telefon ensun

KONTAKTUJTE NÁS
+421 902 897 383

 

DOPRAVA ZDARMA
pre objednávky nad 5 000€
 
UNIKÁTNE PRODUKTY
prémiová kvalita výrobkov

 

O nás

 

Ensun s.r.o. je autorizovaný a oficiálny distribútor fotovoltických panelov Bluesun Solar.
 
Spoločnosť sa zaoberá uvádzaním najkvalitnejších produktov Bluesun Solar na európsky trh. Produkty sú vyrábané na základe najnovších výskumov a popredných výrobných technológií. Veľkou výhodou fotovoltických panelov je veľmi dlhá garantovaná životnosť a účinnosť.
 
Slnečná energia Bluesun
Odborník v oblasti výroby solárnej energie. Zameriava sa na inžinierske mono a polykryštalické články na výrobu modulov. Spoločnosť vytvorila kompletný výrobný reťazec pre vývoj a výrobu zariadení najvyššej kvality na báze vlastných kremíkových doštičiek. Skupina zaviedla moderné, automatické výrobné zariadenia z Nemecka, Talianska a Japonska. Okrem toho boli integrované špičkové inžinierske systémy a systémy riadenia výroby. Vybudovala medzinárodný výskumný a vývojový tím zložený z odborníkov v oblasti manažmentu a výroby solárnej energie. Založila tiež platformy výskumu a vývoja, ako je Národné centrum pre podnikové technológie, inžinierske a výskumné centrum Zhejiang, Bluesun Solar Research Institute. Bluesun Solar plánuje do troch až piatich rokov zvýšiť výrobnú kapacitu solárnych článkov na 1 GMW. Zároveň neustále pracuje na nových fotovoltických moduloch a projektoch súvisiacich s výrobou energie, čím sa stáva jednou z najväčších výrobných spoločností v oblasti solárnej techniky.
 
NAŠA MISIA:
Prezentovať výhody obnoviteľnej energie s pozitívnym vplyvom na okolité prostredie.
 
NAŠA VÍZIA:
Byť kompetentnou spoločnosťou v oblasti obnoviteľnej energie.
 
Pomôcť rezidenčným a komerčným zákazníkom znížiť ich vplyv na životné prostredie inštaláciou pokročilých systémov solárnej energie.