BYD BYD

BYD je globálna technologická spoločnosť so sídlom v Číne, ktorá je známa pre svoje riešenia v oblasti elektrických vozidiel a obnoviteľnej energie. Spoločnosť bola založená v roku 1995 a rýchlo sa stala jedným z lídrov v oblasti elektrifikácie dopravy a vývoja solárnych a batériových technológií.
 
Hlavné oblasti činnosti spoločnosti BYD zahŕňajú:
 
Elektrické vozidlá: BYD je známe výrobou elektrických automobilov, autobusov, elektrických nákladných vozidiel a iných elektrických dopravných prostriedkov. Spoločnosť vyrába aj batérie pre tieto vozidlá.
 
Solárne a energetické riešenia: BYD sa aktívne zapája do vývoja solárnych a batériových technológií. Ponúka solárne panely, batériové úložiská a iné produkty pre obnoviteľnú energiu.
 
Batérie a energetické úložiská: BYD je jedným z popredných výrobcov lítiovo-železofosfátových (LiFePO4) batérií, ktoré sú využívané nielen v elektrických vozidlách, ale aj v solárnych a energetických úložiskách.
 
Elektrická doprava a verejná doprava: BYD je známe svojimi elektrickými autobusmi a inými elektrickými dopravnými prostriedkami, ktoré sú využívané v mestských hromadných dopravných systémoch po celom svete.
 
Spoločnosť BYD sa snaží posúvať hranice v oblasti ekologickej a udržateľnej dopravy a energetiky. Jej technológie majú pozitívny vplyv na snižovanie emisií skleníkových plynov a zlepšenie kvality ovzdušia. Je významným hráčom v globálnom úsilí o trvalo udržateľnú budúcnosť.
Filter
Cena