Goodwe Goodwe

GoodWe je technologická spoločnosť so zameraním na obnoviteľné zdroje energie, špecializujúca sa na vývoj a výrobu solárnych inverzorov a ďalšieho vybavenia pre solárne inštalácie. Spoločnosť bola založená v roku 2010 a má sídlo v Číne, no má globálnu prítomnosť so zastúpením vo viac ako 100 krajinách.
 
Hlavným produktom spoločnosti GoodWe sú solárne inverzory, ktoré sú kľúčovým komponentom v solárnych elektrárňach. Tieto inverzory umožňujú prevádzať striedavý prúd vyprodukovaný solárnymi panelmi na striedavý prúd vhodný na použitie v elektrickej sieti. GoodWe ponúka rôzne typy inverzorov pre rôzne typy solárnych inštalácií.
 
Okrem inverzorov, spoločnosť GoodWe tiež ponúka riešenia pre riadenie a monitorovanie solárnych systémov. Ich technologické riešenia umožňujú vlastníkom a prevádzkovateľom solárnych inštalácií efektívne spravovať ich energetické produkty.
 
GoodWe sa snaží byť lídrom v technologických inováciách v oblasti solárnych technológií a prispievať k udržateľnosti a ochrane životného prostredia.
Filter
Cena