Bluesun Solar Bluesun

Bluesun Solar je popredný výrobca solárnych panelov a poskytovateľ solárnych riešení. Spoločnosť Bluesun Solar má povesť spoľahlivého dodávateľa v oblasti fotovoltaických technológií. Ich sortiment zahŕňa rôzne typy solárnych panelov s rôznymi výkonmi, ktoré sú navrhnuté na využívanie slnečnej energie a prevádzku solárnych elektrární.
 
Medzi ich výrobky patria monokryštálové, polykryštálové a amorfické solárne panely, ktoré sú optimalizované pre rôzne inštalácie a klimatické podmienky. Bluesun Solar je známy aj svojím záväzkom k výskumu a vývoju, čo umožňuje spoločnosti ponúkať moderné a vysoko výkonné solárne technológie.
 
Ich riešenia sa využívajú v rôznych aplikáciách, vrátane domácej fotovoltaiky, komerčných inštalácií a priemyselných solárnych projektov. Bluesun Solar sa snaží podporovať udržateľnú energiu a prispievať k ochrane životného prostredia prostredníctvom svojich solárnych technológií.
Filter
Rám
Typ
Výkon
Cena
Fotovoltaický panel, Bluesun Mono Half Cell 425Wp s čiernym rámom- 20% NÁŠ TIPskladom156.00 € 195.00 €Fotovoltaický panel, Bluesun Mono Half Cell 425Wp s čiernym rámomSolárny panel Bluesun Solar Panel 425Wp je monokryštalický solárny panel s vysoko účinným systémom, ktorý je schopný vyrábať energiu aj za zhoršených Fotovoltaický panel, Bluesun Mono Half Cell 560Wp- 30% AKCIA UŠETRÍTEna objednávku189.20 € 270.29 €Fotovoltaický panel, Bluesun Mono Half Cell 560WpFotovoltaické solárne panely Bluesun 560Wp sú monokryštalické solárne panely s vysoko účinným systémom, ktoré sú ideálne pre veľké fotovoltaické systémy. Fotovoltaický panel, Bluesun Mono Half Cell 550Wp- 25%na objednávku219.38 € 292.50 €Fotovoltaický panel, Bluesun Mono Half Cell 550WpBluesun 550 Wp solárne panely pre váš domov. Monokryštalické solárne panely s vysoko účinným systémom. Veľmi účinný modul Bluesun Solar Energy - Fotovoltaický panel, Bluesun HJT Typu N 600Wp bifaciálnyskladom246.17 € Fotovoltaický panel, Bluesun HJT Typu N 600Wp bifaciálnyBluesun Half Cut Cell 600Wp solárny panel je monokryštalický solárny panel s vysoko účinným systémom a šindľovou technológiou Perc. Tento panel obsahuje Fotovoltaický panel, Bluesun Mono Half Cell 455Wpna objednávku233.27 € Fotovoltaický panel, Bluesun Mono Half Cell 455WpBluesun Half Cut Cell 455Wp solárny panel. Monokryštalické solárne panely s vysoko účinným systémom. Veľmi účinný modul Bluesun Solar Energy - účinnosť Fotovoltaický panel, Bluesun QUAD čierny mono šindľový 440Wp, celo čiernyna objednávku176.59 € Fotovoltaický panel, Bluesun QUAD čierny mono šindľový 440Wp, celo čiernyBluesun Half Cut Cell 440Wp solárny panel so šindľovou technológiou Perc. Monokryštalické solárne panely s vysoko účinným systémom. Veľmi účinný modul