Tigo Tigo

Tigo Energy je technologická spoločnosť zameraná na obnoviteľnú energiu so sídlom v Kalifornii, USA. Spoločnosť bola založená v roku 2007 a špecializuje sa na vývoj a výrobu solárnych optimizátorov a elektronických zariadení pre riadenie a monitorovanie solárnych inštalácií.
 
Hlavným produktom spoločnosti Tigo Energy sú solárne optimizátory. Tieto zariadenia sú navrhnuté na pripojenie k jednotlivým solárnym panelom a umožňujú optimalizovať výkon každého panela v solárnom systéme. Tigo optimizátory sledujú výstup každého solárneho panela a prispôsobujú prúd a napätie tak, aby zabezpečili maximálny výkon.
 
Okrem optimizátorov, Tigo Energy poskytuje rôzne ďalšie technologické riešenia pre solárne inštalácie, vrátane monitorovacích systémov a softvérových platforiem na správu solárnych systémov.
 
Tigo Energy je známa pre svoje technologické inovácie a snahu o zlepšenie výkonu solárnych inštalácií. Ich produkty sú využívané vo väčších komerčných a priemyselných solárnych projektov, ako aj v niektorých domácich inštaláciách.
Filter
Výkon
Cena