adresa ensun

Ensun s.r.o.
Morovno 5,
                 972 31 Ráztočno
                 Slovensko

Otváracie hodiny ensun

OTVÁRACIE HODINY
Pon-Pia: 7:00 -18:00
                 Sobota: 8:00 - 12:00
                 Nedeľa: Zatvorené

email ensun

EMAIL
info@ensun.sk


telefon ensun

KONTAKTUJTE NÁS
+421 902 897 383

 

DOPRAVA ZDARMA
pre objednávky nad 5 000€
 
UNIKÁTNE PRODUKTY
prémiová kvalita výrobkov
 
 

Prenosná batéria na ukladanie energie

AKCIA NOVINKA NÁŠ TIP

Prenosná batéria na ukladanie energie je napájací zdroj, ktorý dokáže nabíjať prenosnú elektráreň S5. Má kapacitu 5040 Wh, inteligentné nabíjanie a je vybavená funkciou APP, ktorá dokáže sledovať informácie o produkte a ovládať produkt online, či už cestujete alebo na dlhú dobu. V prípade výpadku prúdu je táto prenosná akumulátorová batéria pack vám dá pocit bezpečia a časom obnoví vašu silu.

Výrobca: SOUOP
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: S5-BAT
Dostupnosť: na objednávku
1 768.00 bez DPH
2 121.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Perfektná kapacita: Prenosná batéria na ukladanie energie má kapacitu 5040 Wh (48 V; 105 Ah); je tiež vybavený vynikajúcim systémom správy batérie (BMS) na ochranu zariadenia s funkciami, ako je regulácia teploty, napäťová ochrana, nadprúdová ochrana a ochrana proti skratu.

Napájanie lítium-železofosfátových batérií: V porovnaní s inými lítiovými batériami je jednou z dôležitých výhod lítium-železnatých fosfátových batérií tepelná stabilita a chemická stabilita, čo môže zlepšiť bezpečnosť batérie. Lítium-železofosfátové batérie môžu poskytnúť 2500 cyklov a viac ako 12 rokov životnosti batérie pre prenosnú elektráreň SOUOP.

Záložný napájací zdroj: Dá sa použiť ako náhradný napájací zdroj. Keď je výkon prenosnej powerbanky S5 nízky, môžete pripojiť prenosnú batériu na ukladanie energie a nabiť ju. Plne uspokojte vaše potreby nabíjania pri cestovaní. Táto elektráreň typu všetko v jednom je ideálna na vonkajšie párty, kempovanie a keď doma vypadne prúd.

Technická špecifikácia

Menovitý výkon: 5000 W

Kapacita: 5040 Wh (48V; 105Ah)

Tvar vlny: Sínusoida

Veľkosť: 641,5 * 304,5 * 437,5 mm

Čista hmotnost: 43,8 kg

Prevencia

Pri používaní upraveného produktu je potrebné venovať pozornosť nasledujúcim problémom, prosím, trpezlivo ich skontrolujte.

  • Pred pripojením produktu k hostiteľovi sa uistite, že sú produkt aj hostiteľ vypnuté.
  • Po pripojení produktu k hostiteľovi skontrolujte, či sa na displeji produktu zobrazuje vstupný výkon, než ho začnete používať.
  • Počas procesu nabíjania a vybíjania produkt priamo nepripájajte ani neodpájajte od hostiteľa. Ak potrebujete pripojiť alebo odstrániť hostiteľa uprostred, pred pokračovaním vypnite produkt.
  • Nedotýkajte sa kovovej koncovky na pripájacom porte napájacieho zdroja rukami ani inými predmetmi. Ak je na kovovej koncovke pripojená cudzia látka, utrite ju suchou handričkou.
  • Aby sa tento produkt mohol nabíjať, musí byť pripojený k hostiteľovi.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom